O nás

Naša spoločnosť je na trhu už viac ako 15 rokov. Úspešne podniká v oblasti stavebných a rekonštrukčných prác. Jej cieľom je kvalitou poskytovaných služieb dosiahnuť maximálnu spokojnosť klienta za prijateľné ceny. Vďaka dlhodobej skúsenosti, vysokej odbornosti, zručnosti a pravidelného preškolovania našich pracovníkov v jednotlivých oblastiach Vám ponúkame a zabezpečíme kompletnú realizáciu Vašich požiadaviek a predstáv.
Zameriavame sa hlavne na dodanie a montáž zateplovacích systémov, montáž všetkých sadrokartónových systémov ako podhľadov, priečok, výstavbu, nadstavbu a rekonštrukcie rodinných domov, rekonštrukcie bytov, prestavby bytových jadier. Všetky materiály berieme výhradne od Slovenských dodávateľov.

Čo robíme

odstraňovanie systémových porúch lodžií
výstavba nových lodžií zo železobetónových prefabrikátov

Firma má zaškolených pracovníkov na zhotovovanie zatepľovacích prác, garantuje kvalitu prác odpovedajúcu všetkým legislatívnym a stavebným požiadavkám európskych štandardov s použitím kvalitných materiálov od firiem Caaprol, BAUMIT, WE a iné…

Ďalej ponúkame pomoc vlastníkom domov v oblasti financovania opráv. Pomôžeme s prípravou žiadostí o štátne dotácie – vyberieme vhodné riešenie, odporučíme banky pre vybavenie úveru či stavebného sporenia.